В Одесі відбулися змагання з волейболу, в рамках XXXI обласних студентських ігор

Наші спортсмени взяли участь в обласних змаганнях з волейболу В Одесі відбулися змагання з волейболу в рамках XXXI обласних студентських ігор серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації 2022-2023 навчального року. Чоловіча збірна команда студентів Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Тетяни Децик взяла участь в обласних змаганнях з волейболу. Склад нашої команди: Тумін Ігор (КН-3.3), Отліванський Артур (Р1.1), Грабовенко Олександр (ІК-3.1), Кучменьов Костянтин (Т-3.1), Ботнар Стас (КН-4.3), Вівсюк Дмитро (ІПЗ-3.3), Резнічук Юрій (107ел), Лупша Максим (КН-1.1), Зорбал Віктор (Р-1.2), Каралійчук Михайло (215ат коледж), Пінчук Кирило (Р-3). Нажаль всі чотири матчі наша команда програла. Але ми вітаємо студентів та викладачів з участю в обласних змаганнях! В наш складний час не вистачає змагань та спортивних заходів. Нехай цей «гіркий» досвід буде тільки на користь у майбутньому! Захід був організований Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти і науки України. На заході була вручена благодійна допомога від UNICEF (аптечки, контейнери для води) для закладів, які надали спортивні бази для проведення змагань. Також спортсмени отримали спортивне харчування.