Дорогі наші абітурієнти!

 Студентський вік – це важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

В Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку  ваше життя буде насиченим позитивними емоціями, щасливим та успішним.

Період студентства, залишається вашим святом назавжди, незалежно від віку.

Саме у нас, в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку ви маєте унікальну можливість отримати мотивацію для свого гармонійного розвитку, поєднуючи навчання та цікаве, захопливе дозвілля, з метою нових творчих досягнень, здійснення усіх мрій і життєвих планів.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку надає не лише найзатребуваніші сучасні професії, а й виховує громадянина нової формації, свідомого, творчого, здатного до плідної праці в різних сферах суспільного життя.

Навчально-науковий центр виховної роботи університету приділяє увагу таким напрямам:

  • національно-патріотичне виховання;
  • правова культура;
  • інтлектуально-духовне виховання;
  • культурно-масова робота;
  • естетичне виховання та екологічна культура;
  • фізичне виховання та пропаганда здорового способу життя.

Центр проводить тематичні вечори, різноманітні концерти, театральні свята, присвячені видатним діячам України та знаменним подіям нашої держави. При цьому студенти університету є активними учасниками та співавторами всього виховного процесу.

Найулюбленішими та найбільш очікуваними заходами як для студентів, так і для співробітників є  посвята першокурсників у студенти ДУІТЗ, Новорічний бал, конкурси краси та інтелекту “Зірка університету” та “ Містер університету”, де найкращі студенти демонструють свої таланти та ерудицію.

Конкурс першокурсників “Студентська зима”, що проходить за ініціативи студентського самоврядування, дозволяє першокурсникам проявити власні таланти та амбіції, а старшокласникам відчути себе наставниками.

“Олімпійські ігри ДУІТЗ” та “Школа студентського лідера”, які організовують органи студентського самоврядування та студентської профспілкової організації, проводяться на базі відпочинку “Електрон” на березі моря. Там у студентів є можливість познайомитися між собою та з членами профкому, активістами університету та проявити себе.

Навіть у період дистанційного навчання співробітники центру організовують мистецькі конкурси з цінними призами, патріотичні флешмоби та кіновечори.

Занурення студентів в активне інноваційно-розвивальне освітнє середовище університету спонукає їх до творчої діяльності, активної життєвої позиції, запускає їхні внутрішні механізми саморозвитку, самореалізації й самовдосконалення у різновидах діяльності, допомагає усвідомити необхідність особистого і творчого зростання.

Ласкаво просимо до великої та дружньої студентської сімї Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!