Базові правила безпеки в цифровому середовищі

В рамках співпраці з CRDF пропонуємо студентам всіх спеціальностей (окрім кібербезпеки) пройти онлайн курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Курс складається з 11 навчальних анімованих відео-модулів (5-7 хвилин кожен) і триває в цілому 60 хвилин.
В рамках курсу, за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань, слухачі зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах, визначити фейкові новини і поширені помилки користувачів в цифровому просторі, та дізнатися, що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібер-шахраїв.

Для доступу до курсу – треба зареєструватися, вказавши свої персональні дані, назву нашого закладу освіти та спеціальність. Реєстрація за посиланням