Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

Увага! На базі ДУІТЗ буде проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент»

27 сентября @ 9:00 дп - 29 сентября @ 3:30 пп

З 27 по 29 вересня 2023 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку буде проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.
Метою конкурсу є створення умов для залучення та заохочення талановитої молоді займатися науково-дослідною діяльністю, обмін досвідом та кращими практиками щодо написання кваліфікаційних робіт, їх наукового та прикладного контенту задля підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Конкурс буде проведено у два етапи: перший етап – рецензування кваліфікаційних робіт двома складами журі, другий етап – обговорення та підведення підсумків за участю представників журі обох складів. У фіналі буде проведено відеоконференцію із претендентами на призові місця. Роботи подаються до 10.09.2023 р. (за поштовим штемпелем) на адресу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (65023, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1) з поміткою «На конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «менеджмент»). Участь у конкурсі безоплатна.

Координатор конкурсу: Станіславик Олена В’ячеславівна, д.е.н., професор кафедри маркетингу, менеджменту, публічного управління та адміністрування ДУІТЗ,
телефон: (067) 133-18-17,
електронна скринька: elenastanislavyk@ukr.net

Положення про ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

Лист МОН

Подробности

Начало:
27 сентября @ 9:00 дп
Окончание:
29 сентября @ 3:30 пп

Место проведения

ДУІТЗ
Кузнечна 1
Одесса, 65029 Ukraine
+ Карта Google