До Всесвітнього дня свободи преси

3-го травня відзначається Всесвітній день свободи преси, який запровадила Генеральна Асамблея ООН у 1993 році.
День свободи преси – це день, коли ми вшановуємо право на свободу слова та незалежність ЗМІ в сучасному світі. Цей день є нагадуванням про важливість свободи преси та її впливу на суспільство.
Саме про важливу місію засобів масової інформації та їхню відповідальність перед суспільством постійно нагадують студентам-журналістам Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку викладачі.
Факультет бізнесу та соціальних комунікацій вже кілька років поспіль готує фахівців у сфері журналістики. Наші випускники працюють у різних виданнях, на телебачені та радіо. Наші студенти вже зараз мають можливість поєднувати навчання й цікаву, подекуди небезпечну, роботу кореспондента.
Цей день нагадує про необхідність захисту прав журналістів та забезпечення свободи слова у всьому світі. Він також нагадує про те, що свободна преса не повинна бути обмежена жодними державними або іншими владними органами, а повинна мати можливість вільно діяти в інтересах суспільства та його громадян. Саме це відзначила доцент кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права ДУІТЗ Наталя Березовська: «Завдяки діяльності нашої преси весь світ може мати правдиву інформацію про війну в країні. З першого курсу наші студенти вчаться швидко й точно описувати події, аналізувати та робити висновки. Маючи таку талановиту та патріотичну молодь, ми переможемо обов`язково».

Матеріал підготував студент 3-го курсу (факультет БСК) Олександр Степанов