ДУІТЗ не припиняє роботи за умов воєнного часу.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку не припиняє роботи за умов воєнного часу. Керівництво ДУІТЗ залишається на своїх місцях і робить усе, щоб убезпечити наших співробітників, студентів та одеситів, які шукають прихисток під час повітряних тривог.

Під головним навчальним корпусом ДУІТЗ відкрито бомбосховище, у якому можуть перечекати загрозу усі хто цього потребує. Бомбосховище забезпечено нормальними умовами для перебування людей. Кожного дня до нього спускаються десятки людей, іноді навіть зі своїми домашніми тваринами.

Нагадаємо, ДУІТЗ допомагає освітянам із міст, які зазнали руйнувань під час військових дій. Ми розміщуємо колег у наших гуртожитках, домовитись про це можна за телефоном: +380673160491.

Тільки разом ми вистоїмо у ці складні часи. Допомагаємо одне одному і віримо у найскорішу перемогу

[/vc_column_text][vc_column_text]