Трудовий колектив університету затвердив звіт ректора Олександра Назаренка

Відбулася конференція трудового колективу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Згідно з Положенням про Конференцію трудового колективу було заслухано та схвалено звіт ректора ДУІТЗ Олександра Назаренка про результати роботи згідно контракту ректора з МОН України. Як зазначив Олександр Назаренко, протягом 2022 р. діяльність університету була спрямована на: – реалізацію освітнього процесу та дотримання ліцензійних умов провадження освітньої діяльності; – реалізацію наукової та науково-технічної діяльності; – забезпечення виконання державного замовлення та угод на підготовку фахівців з вищою освітою; – здійснення підготовки наукових i науково-педагогічних кадрів та їхню атестацію; – реалізацію консультативної діяльності; – реалізацію освітньо-виховної діяльності; – забезпечення стабільного фінансово-економічного становища вишу й ефективного використання майна, закріпленого за університетом. Минулий рік відрізняється від попередніх. Адже університету довелось досить швидко переходити на умови роботи під час воєнного стану. Незважаючи на війну, вдалося виконати план набору нових студентів. Проводиться реорганізація кафедр, ведеться активна науково-дослідна діяльність. Були відкриті нові спеціалізовані вчені ради з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей: 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», 05.11.01 «Прилади та методи вимірювання механічних величин» та 05.01.02 «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення». У 2022 р. ДУІТЗ активно розвивав міжнародні зв’язки. Наприклад, були укладені угоди: – про подвійні дипломи для магістрів з економіки та менеджменту з Вищою школою бізнесу та Катовицьким технологічним університетом (Польща); – про міжнародне співробітництво між нашим вишем та Карагандинським державним університетом ім. Е.О. Букетова (Казахстан). ДУІТЗ отримав статус Huawei ICT Academy, що дає можливість створити навчальну платформу з самим новітнім обладнанням: 5G, Al, Big Data, Cloud Computing, Cloud Service, Computing, Data Center Facility, Data Communication, Enterprise Harmony OS, IoT, Kunpeng, Application Developer, Optical Access, Optical Transmission, Routing & Switching, Security, Storage, WLAN. Викладачі вишу приймали участь у проекті USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Керуючись прийнятою в університеті Стратегією розвитку до 2026 року, ДУІТЗ поступово нарощує потенціал, зміцнює кадрове та технічне забезпечення, удосконалює освітній процес за всіма спеціальностями. Також Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації, який працює при кафедрі психології, педагогіки та лінгводидактики університету, отримав спеціальний грант від ЮНІСЕФ. І це лише декілька прикладів роботи вишу за останній рік. «Хочу подякувати колективу нашого університету за довіру та всебічну допомогу у вирішенні складних питань та проблем. Цей воєнний рік показав, що ми – єдиний та потужній колектив однодумців», – зазначив Олександр Назаренко.