Інформація для користувачів

НАВІГАЦІЯ

Загальна інформація

Новини

Електронні ресурси

Вчені ДУІТЗ

Комплектування фонду

Діяльність бібліотеки

Віртуальні виставки

Для Вас працює “Віртуальна довідкова служба”, яка дозволяє обслуговувати читачів віддалено. На запитання  відповідають фахівці інформаційно-бібліографічного відділу, які виконують бібліографічні довідки (адресні, тематичні, уточнюючі, фактографічні), присвоюють індекси УДК і ББК та надають користувачам інформацію про наявність документа у фондах бібліотеки. Обслуговуються всі користувачі, що звернулися до “Віртуальної довідкової служби”, незалежно від того, чи є вони читачами бібліотеки ОНАЗ ім. О. С. Попова.

Відправляйте запит на електронну адресу бібліотеки lib@onat.edu.ua і ми гарантуємо  оперативну, грамотну, лаконічну відповідь на адресу Вашої електронної пошти.

Для присвоєння індексів УДК і ББК надсилайте лист на електронну адресу бібліотеки lib@onat.edu.ua.

Усі довідки виконуються протягом 1 доби. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також святкові дні), виконуються у понеділок (або перший робочий день після свят).

Академічна доброчесність

akd [object object] Інформація для користувачів akd

Законодавство 

Закону України “Про освіту”  визначає академічну доброчесність як складову забезпечення якості освіти, детальніше стаття 42. Академічна доброчесність.

Закон України “Про вищу освіту” регламентує дотримання академічної доброчесності працівниками закладів вищої освіти і здобувачами вищої освіти.

1 [object object] Інформація для користувачів 1 7

2 [object object] Інформація для користувачів 2 4

Складання аналітичного бібліографічного опису статей із наукової періодики. 

APA style (Стиль американської психологічної асоціації).

Міжнародні стилі цитування: Гарвардський стиль цитування (Harvard Referencing Style) 

0_d842c_e5a98ace_orig [object object] Інформація для користувачів 0 d842c e5a98ace orig

Правила запису до бібліотеки

Для запису до бібліотеки необхідно подати студентський (аспірантський квиток або службове посвідчення, які дійсні в поточному році), користувачі інших навчальних закладів подають посвідчення або паспорт.

На підставі поданих документів заповнюється читацький формуляр.

Перед записом в бібліотеку користувач повинен ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом у формулярі.