Міжнародна робота факультету Інформаційних технологій та кібербезпеки

В межах підписаного договору про співпрацю між ДУІТЗ та Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина) здійснюється сумісна підготовка та проводиться захист магістерських робіт студентів. Студенти, що навчаються за програмою подвійних дипломів, отримають магістерські дипломи Anhalt University of Applied Sciences у додаток до дипломів державного зразка. На протязі навчального року студенти ДУІТЗ проходять навчання у Німеччині в Anhalt University of Applied Sciences та мають змогу прослуховувати по 30 кредитів з нормативних та вибіркових дисциплін. Кожного навчального року проводиться ретельний відбір студентів для участі за програмою «Подвійні дипломи» на наступний рік. Студенти, що пройшли вдалий відбір мають змогу отримати стипендію за програмою «Ерасмус+», ініційованої МОН. За умовами програми студенти зобов’язані повернуться в ДУІТЗ для продовження навчання. Повністю узгоджено часові рамки та учбові плани для реалізації програми «Подвійні дипломи бакалаврів».
Старшим викладачем кафедри КІІС Царьовим Р.Ю. проводяться лекції для підготовки студентів до складення іспиту на отримання міжнародного сертифікату швейцарської компанії R&M (Швейцарія).

 

Навчання англійською мовою. Загальна кількість навчальних дисциплін, які викладаються англійською мовою – 92, серед яких 70 дисциплін викладаються співробітниками кафедр ФІТК. Загальна кількість викладачів у групах з навчанням англійською мовою – 52. Серед них 33% викладачів мають науковий ступінь та вчене звання; 75% мають сертифікати про знання англійської мови, 43% усіх сертифікатів мають рівень В або вище. Понад 87% викладачів, що викладають англійською мовою, відвідували та відвідують курси іноземних мов при ДУІТЗ, або поза її межами.
Для підвищення кваліфікації викладачів в Університету функціонують курси англійської мови. По закінченні курсів викладачам надається можливість пройти безкоштовне тестування для отримання сертифікату про знання англійської мови або для підвищення рівня сертифіката.

 

Магістри Університету успішно приймають участь у міжнародній програмі «Подвійні дипломи» і тим самим отримують можливість навчатися у Німеччині, підготувати магістерську роботу та захистили її. Навчання студентів англійською дає можливість отримати бажану роботу за кордоном. Випускники ДУІТЗ працюють поза межами України (Женева, Італія, Німеччині, тощо). Ми пишаємось нашими випускниками

 

Кількість європейських програм та інших міжнародних програм, в яких приймає участь ДУІТЗ (отримання грантів тощо)
1. Ерасмус+ (Академічна мобільність)
2. DAAD – “Східні партнерства”
3. Конкурс німецько-української мережі цифрових інновацій Digi.Net (HSA, КПІ, ОНПУ, ДУІТЗ).
4. Узгодження програми подвійні дипломи із Університетом у Казахстані.
5. Узгодження навчальних планів із Технічним Університетом Ескішехір, Турція.