Академічна мобільнсть за програмою Erasmus+

(проєкт No. 2019-1-HR01-KA107-060559)

З 17 по 21 червня 2022 року д.т.н., проф. кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх-вимірювань Геннадій Братченко та к.т.н., провідний фахівець відділу іноземних студентів Ірина Гриньова пройшли академічну мобільність.

В рамках якої:

– був презентований Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку;

– проведена зустріч із доктором філософії, проректором центру Університету Північ в м. Вараждин Даміром Вусічем за участю к.т.н. декана факультету цивільного будівництва Желько Коса та обговорене подальше співробітництво та можливості обміну викладачами і студентами;

– виконано порівняння навчальних програм для подальшого обміну студентами;

– проведена зустріч з Erasmus+ координатором факультету цивільного будівництва к.т.н. Алєксєєм Аніскіним, обговорені напрями подальшого наукового співробітництва та академічної мобільності викладачів і студентів.

Хорватія славиться своєю багатою історичною спадщиною. Фольклорна культура з її народною музикою тісно пов’язана з країною, але Хорватія також має вишукану природну спадщину. В Хорватії є два типи закладів вищої освіти:

– політехнічні школи (veleucilište), які пропонують вищу освіту у Хорватії;

– університети (sveucilište), які є найвищим рівнем освіти в Хорватії. Університет Північ безперервно входить в топ 10 кращих вишів Республіки Хорватія.

Керівництво та співробітники Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку висловлюють подяку Європейскому союзу та Erasmus+ агенції за надану можливість з реалізації академічної мобільності в Унівеситеті Північ.