Наші студентки взяли участь у спортивному заході «The thirty day fitness»

изображение_2024-01-28_184750593
Студентки ДУІТЗ Катерина Лещенко та Ольга Лещенко (групи Р 1.2) під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Сергія Діскаленка взяли участь у спортивному заході «The thirty day fitness». 30-денний челендж «The thirty day fitness» -«Тридцять днів фітнесу» був запропонований вишам регіону Одеським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Понад трьохсот школярів та студентів взяли активну участь та виявили бажання бути з нами «на спорті». Ідея заходу полягала у виконанні запропонованих комплексів вправ протягом 30 днів та в їхньому подальшому відтворенні в реальному житті на відео. Захід проводився у соціальній мережі Інстаграм з 20 лютого до 21 березня під назвою «Thirty day fitness» на сторінці  Усю дистанцію – від початку до кінця – змогли пройти 172 учасника. Фіналісти отримали Сертифікати. Підтримуймо здоровий спосіб життя!
изображение_2024-01-28_184837816