Наші студенти склали єдиний державний кваліфікаційний іспит

изображение_2024-01-28_222713276

16 травня 2023 р. наші студенти-бакалаври  четвертого курсу спеціальності 125 «Кібербезпека» факультету інформаційних технологій та кібербезпеки, майбутні випускники ДУІТЗ складали єдиний державний кваліфікаційний іспит.
Через війну і складну ситуацію в країні в цьому році іспит проводиться вперше, та він є апробаційним. Але, не зважаючи на різні складнощі, наші студенти наполегливо готувались до іспиту. ЄДКІ є обов’язковим компонентом атестації бакалаврів за спеціальністю 125 «Кібербезпека».
Метою ЄДКІ є вимірювання й оцінювання результатів навчання, досягнутих здобувачем освіти, відповідно до вимог стандарту вищої освіти.
ЄДКІ базується на затвердженій МОН програмі, має форму комп’ютерного тестування, проходить одночасно в усіх закладах освіти за єдиними правилами та тестовими матеріалами.
Іспит відбувся за присутності незалежних представників у кожній аудиторії, з дистанційним адмініструванням і відеоспостереженням. Рівень знань здобувачів вищої освіти з цієї спеціальності вивчається за допомогою методу апробації для підготовки до подальшого запровадження ЄДКІ з кібербезпеки.
Комп’ютерне тестування тривало 120 хвилин, упродовж яких здобувачі мали відповісти на 100 тестових запитань у форматі вибору однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих.
Як наголосив декан факультету інформаційних технологій та кібербезпеки Євген Васіліу: «Спеціальність «Кібербезпека» за постановою Кабінету Міністрів України внесена до переліку особливо важливих спеціальностей нашої держави. Саме тому студентам, які закінчили чотирирічне навчання у виші та мають отримати диплом бакалавра в галузі кібербезпеки, потрібно складасти цей іспит».

Бажаємо нашим студентам успіхів на іспиті та гарних оцінок!