Новорічне свято для дітей співробітників

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят кожна дитина чекає на диво та новорічні подарунки. Тому, 23 грудня для дітей співробітників Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку в ошатній актовій залі пройшло Новорічне свято. За доброю традицією на свято завітали Дід Мороз із Снігуронькою, це талановиті та харизматичні студенти-активісти Факультету інформаційних технологій та кібербезпеки Елизавета Беккер та Георгій Рибко, які разом з малечею водили хоровод, співали пісні, відгадували загадки.

Цікаво було і дорослим, і малим, адже свято завершилось переглядом новорічного веселого мультфільму. Всі присутні відчули справжню новорічну атмосферу та отримали ще й солодкі подарунки.

Співробітники щиро дякують за організацію й проведення заходу голові профспілки Надії Каленчук та співробітникам Навчально-наукового центру виховної роботи.