Розпочинається другий сезон освітнього проєкту «Wildau-Kharkiv IT Bridge»

Розпочинається другий сезон освітнього проєкту «Wildau-Kharkiv IT Bridge»! Минулого семестру понад 3000 українських студентів скористались можливостями безкоштовно пройти якісні ІТ курси.

У весняному семестрі 60 найкращих викладачів IT дисциплін України знову відкриють доступ до своїх курсів для українських студентів.

Пройти курси можна безкоштовно з будь-якої точки світу.

По проходженню лекцій учасники отримають сертифікати з кількістю кредитів, які можна буде перезарахувати як освітні компоненти у будь-якому з українських університетів.

Перелік та зміст курсів оновлено, тому запрошуємо як нових здобувачів, так і тих, хто вже спробував навчання на платформі.

Реалізація програми “Wildau-Kharkiv IT Bridge” стала можлива за теплої підтримки Німеччини та Технічного університету прикладних наук Вільдау.

Ознайомитись з процедурою, дисциплінами та іншими деталями можна за посиланням