Ректор Олександр Назаренко провів зустріч з викладачами ДУІТЗ

изображение_2024-01-28_183215958
  6 березня ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко провів зустріч з викладачами вишу. Мова йшла про головні підсумки стратегічної сесії за участю керівників закладів вищої освіти, яку провів Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет на базі Чернівецького національного університету 1-2 березня. Як зазначив Олександр Назаренко, на цьому важливому заході він представляв Одесу у складі делегації ректорів місцевих вишів. Обговорювалися питання конкурентоспроможності вищої освіти країни, та унікальність кожного вишу щодо підготовки фахівців. Під час сесії був презентований проєкт Світового банку та Міністерства освіти і науки України «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів». Завдання проєкту : – швидке реагування на нагальні потреби вищої освіти; – забезпечення відповідності навичок та знань випускників закладів вищої освіти вимогам до відбудови України; – підвищення ефективності використання бюджетних коштів в освітньому секторі; – удосконалення ефективності системи вищої освіти та управління закладів вищої освіти; – підвищення суспільної довіри до системи вищої освіти України. Олександр Назаренко підкреслив, що наш університет готує фахівців з дуже актуальних для сьогодення спеціальностей. І все ж викладачі ДУІТЗ повинні зараз зосередитися над розробкою нових учбових планів та програм, що є однією з вимог реалізації проєкту на поточний рік. Також перед викладачами вишу поставлене завдання щодо активізації роботи над науковими та інноваційними проєктами та поглиблення співпраці зі стейкхолдерами. «Зараз йти в ногу з часом для закладів вищої освіти означає йти на крок попереду вимогам суспільства. В умовах війни це дуже складне завдання. Але історія нам показала безліч прикладів, що саме в такі тяжкі часи відбуваються геніальні відкриття і народжуються нові напрямки науки й техніки», – зазначив Олександр Назаренко. Під час зустрічі проректор з наукової роботи ДУІТЗ Катерина Танащук ознайомила присутніх з результатами фінансової діяльності університету та можливостей щодо економії витрат та залучення нових інвестицій. Також завідувачу кафедри інженерії програмного забезпечення, доктору фізико-математичних наук Борису Євгенійовичу Панченку було вручено посвідчення професора. Нагадаємо, почесне звання Борису Євгенійовичу присвоєно наказом Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2022 (№ 894).