Ректор провів зустріч зі студентами

Сьогодні ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко провів зустріч зі студентами факультету бізнесу та соціальних комунікацій. Олександр Аскольдович розповів студентам про перспективні напрямки проходження практики та подальшого працевлаштування. ДУІТЗ є профільним вишем з підготовки кваліфікованих фахівців у сфері зв’язку та інтелектуальних технологій, але також в університеті велику увагу приділяють розвитку гуманітарних напрямів. Тому випускники факультету БСК мають можливість працевлаштування як в державних установах, так і в комерційних організаціях за гуманітарним фахом. В університеті створені всі умови для поєднання освітнього процесу та практики. Наприклад, в ДУІТЗ вже функціонує центр психологічної допомоги та соціальної адаптації, який працює при кафедрі психології, педагогіки та лінгводидактики в рамках гранту від ЮНІСЕФ, де студенти-психологи вже мають можливість проходити таку практику. Також ректор наголосив про те, що нещодавно виш підписав меморандум про співпрацю із Київським районним судом міста Одеси. В межах дії документу у студентів-журналістів та психологів є переспективи проходження практики, а також подальшого працевлаштування та розвитку власної кар’єри за фахом.