Вітаємо Владислава Харитонова з успішною участю у студентській олімпіаді

14 квітня 2023 року було проведено IХ Міжнародну студентську олімпіаду «Шляхи та механізм захисту інформаційного простору України  від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» на базі  Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) спільно з Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національним авіаційним університнтом. В Олімпіаді взяли участь 17 студентських команд та їхніх наукових керівників, з них 11 команд з провідних університетів України, команди з Польщі, Болгарії, Іраку, які були залучені на виконання Меморандумів про співпрацю з університетами цих країн, а також команда з Казахстану. Презентації іноземних команд відбувались англійською мовою. Олімпіада проводилася в два тури. Перший – конкурс команд з рівня знань та умінь з теоретичних і практичних аспектів  визначеної тематики. Другий – індивідуальні змагання. Наш студент 4-го курсу факультету ІТК (спеціальність 125 “Кібербезпека”) Владислав Харитонов був нагороджений грамотою за активну участь та проявлену волю до перемоги у Міжнародній студентській олімпіаді.