Первинна профспілкова організація студентів ДУІТЗ

В Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку діє Первинна профспілка студентів, до складу якої входить 5 студентів з різних факультетів та курсів. На протязі останніх 10 років Профком студентів очолювали такі студенти: Пучков Сергій Володимирович, Шеряко Дмитро Іванович, Омельчук Євген Михайлович та 12 травня 2017 року  головою студентської профспілки була обрана Склярук Анастасія Вадимівна, яка зараз є аспіранткою університету.

Основними завданнями Первинної профспілки організації студентів є:

– забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;

– захист прав та інтересів студентів, стосовно організації навчального процесу;

– участь профспілкового активу у контролі за результатами заліково-екзаменаційних сесій та контроль за нарахуванням академічної та соціальної стипендії;

– допомога студентам-чорнобильцям, студентам з малозабезпечених родин, різного роду пільговикам;

–  надання правової та матеріальної допомоги соціально-незахищеним студентам.

Основна мета діяльності організації – це захист прав та інтересів студентів.

Звісно, Профспілка дбає не тільки про науковий розвиток, вона також піклується про творчий зріст студентів. Від початку своєї діяльності і до сьогоднішнього дня Профком студентів приділяє велику увагу дозвіллю студентів. Організація декілька разів на рік влаштовує інтелектуальні квести містом і в університеті, тим самим не забуває про розумові здібності студентів. Два рази на рік відбуваються виїзди студентів ДУІТЗ на базу відпочинку «Електрон», де проходять змагання «Олімпійські ігри ДУІТЗ» та «Школа студентського лідера». Там студентам надається можливість проявити себе і познайомитися між собою, членами профкому та активістами.

Вже десять років поспіль Профком студентів організовує фестиваль-конкурс першокурсників – «Студентська Зима». Змагання проходять у трьох номінаціях: вокал, танець та КВК.

Також, всім студентам надається можливість їздити у тури вихідного дня, які сприяють знайомству студентів різних факультетів, зміцненню дружних стосунків, допомагають дізнатися багато нового та побачити на власні очі міста України. Наші студенти вже встигли відвідати: Умань, Львів, Харків та чарівні Карпати.

Профком студентів ДУІТЗ наслідує кращі традиції вузу, а також підтримує нові ідеї.