ДО УВАГИ БАКАЛАВРІВ, ЩО ПЛАНУЮТЬ ВСТУП ДО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ у 2022 році!!!

Реєстрація для складання МТНК буде проходити

з 9.00 27 червня до 18.00 18 липня 2022 року

Спеціальності за якими здійснюється прийом до магістратури:

051 Економіка

054 Соціологія

073 Менеджмент

Пропонуємо наступний алгоритм дій для успішного виконання процесу реєстрації:

  1. До початку реєстрації переглянути інструкцію МОН (http://osvita.ua/master/umovy/68805/), завантажити та за зразком належним чином уважно та ретельно заповнити заявку на реєстрацію та зробити якісні скан (фото) копії зазначених документів (заповненої заяви, паспорту, ідентифікаційного коду, фотокартки, документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб які завершили навчання в минулих роках, медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов).
  2. З початком реєстрації у визначені дні надіслати документи на електронну пошту ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

admissions@suitt.edu.ua

У темі листа вказуємо ПІБ.У тексті листа ПІБ(повністю) та ідентифікаційний код.

  1. Приймальна комісія здійснює перевірку наданих документів та підтверджує отримання документів та право вступника на подальшу реєстрацію.

 

ДОКУМЕНТИ ОФОРМЛЕНІ НЕНАЛЕЖНИМ ЧИНОМ З ПОРУШЕННЯМ ВИМОГ РОЗГЛЯДАТИСЬ НЕ БУДУТЬ ДО ПОВНОГО ТА КОРЕКТНОГО ВИКОНАННЯ УСІХ ПРАВИЛ

 

  1. Приймальна комісія проводить реєстрацію. Роздруковує Картку та Екзаменаційний лист та надсилає на електронну адресу вказану вступником при реєстрації.
  2. Вступник перевіряє всі отримані дані. У разі помилок звертається за контактними телефонами (048 705-04-11, 048 705-04-13 ).
  3. Оформлений лист вручається особисто вступнику під підпис у журналі, або надсилається поштою, про що вказується у заяві, до заповнення якої потрібно поставитись максимально уважно.

Приклад анкети

Анкета