Нова можливість для українських стартапів «U.S. Business Incubation: Ukraine»

До відома винахідників та інноваторів ДУІТЗ
Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» (GIST) Державного департаменту США, що успішно співпрацює з десятками стартапів і організацій в Україні, запустила нову можливість для українських стартапів «U.S. Business Incubation:

GIST U.S. Business Incubation: Ukraine об’єднає найкращих українських інноваторів у сфері науки та технологій і американський бізнес, щоб створити нові можливості для співпраці.
Програма триватиме 6 місяців, починаючи з осені 2022 року, взяти участь зможуть 15 інноваторів.
Учасники отримають доступ до ринку США та професійних мереж, ресурси та програми інкубатора.
Також, перебуваючи в американському інкубаторі, учасники матимуть можливість налагодити зв’язки з місцевою підприємницькою екосистемою та ділові відносини з потенційними партнерами. Проєкт сприятиме розвитку міжнародного науково-технічного співробітництва, відновленню України після війни та комерціалізації науково-технічних рішень українських дослідників.
Більше інформації про програму та способи подачі заявки можна знайти на сайті програми. Кінцевий термін подачі заявок – 4 серпня 2022 року.
Інформаційна онлайн-сесія відбудеться о 17:30 (за київським часом) у четвер, 21 липня, реєстрація за посиланням.