Науковцям продовжили доступ до баз даних

Українським науковцям продовжили можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року. Так, для установ, які раніше отримали доступ до «Web of Science», він зберігатиметься в наявному форматі. Іншим установам, які бажають його отримати, необхідно звернутися до Державної науково-технічної бібліотеки України. Також для українських установ зберігатиметься доступ і до бази даних «Scopus». Таку можливість мають установи, які раніше здійснили під‘єднання через Державну науково-технічну бібліотеку України, а також ті, які зареєструвалися на платформі «Research4Life». Окрім бази даних «Scopus», у межах проєкту «Research4Life» українським науковцям відкрито доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів: «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis». Видавці-партнери «Research4Life» планують продовжити доступ до ресурсів для дослідників з України щонайменше до кінця 2024 року та перевести Україну із групи В до групи А (установам із країн групи А не потрібно сплачувати за використання літератури).