Менеджмент

На даний час матеріали оновлюються.

Зараз можете ознайомитись з попередньою версією тут.

Навчально-науковий інститут Бізнесу та соціальних комунікацій запрошує на навчання до однієї із найперспективніших спеціальностей «Менеджмент»

Навчально-науковий інститут бізнесу та соціальних комунікацій (ННІ Б та СК)  надає якісну професійну підготовку та поглиблене ви вчення застосування у планово-фінансовій та управлінській діяльності підприємств сучасних інформаційних та комунікаційних технологій. Конкурентоспроможність випускників ННІ Б та СК на ринку праці обумовлена постійним зростанням застосування інфокомунікацій в економічній та управлінській діяльності підприємств. Особливою популярністю серед роботодавців користуються фахівці, які в ДУІТЗ  разом з технічною освітою, здобувають й економічну освіту в ННІ Б та СК.

Підготовка кваліфікованих фахівців в ННІ Б та СК здійснюється за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти. Студенти мають змогу здобути ступінь магістра з економіки або магістра з менеджменту за освітньо – професійною програмою, що триває 1,5 роки. Це дозволяє студентам застосовувати інноваційні рішення концепцій Інтернет-маркетинг та Інтернет-економіка в аналітично-плановій підтримці підприємств, установ та відомств господарства країни.

Бакалаврський та магістерський освітні рівні:

Спеціалізація “Менеджмент організації та адміністрування” надає студентам можливість отримати фахові знання менеджера підприємств, установ, організацій та їх підрозділів; менеджера з персоналу; менеджера із комунікаційних технологій; керівника функціональних підрозділів; менеджера з логістики, тощо.

Спеціалізація “Інтернет-менеджмент” надає студентам можливість набути знання з підтримки й розвитку корпоративних сайтів, знання з консалтингу й управління бізнесом в мережі Інтернет, що стануть базою задля відкриття власної підприємницької справи в мережі Інтернет.

Магістерський освітній рівень:

Спеціалізація “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” надає студентам можливість здобути знання з міжнародних економічних відносин, з координації та регламентації торгівельних операцій з боку міжнародних організацій, з валютних та фінансово-кредитних операцій, що супроводжують переважну більшість міжнародних контрактів та відбутися у якості організатора та керівника підприємств експортно-імпортної.

Дисципліни – спеціальності Менеджмент:

 1. Адміністративний менеджмент
 2. Управління інноваціями
 3. Фінансовий менеджмент
 4. Управління послугами зв’язку
 5. Електронна комерція
 6. Банківський менеджмент
 7. Підприємницький ризик
 8. Управління конкурентоспроможністю підприємства
 9. Комунікативний менеджмент
 10. Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 11. Операційний менеджмент
 12. Стратегічне управління
 13. Контролінг
 14. Бізнес-планування оператора зв’язку
 15. Управління якістю