СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ ФАКУЛЬТЕТУ ЕАМ

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю допомагає студентська рада факультету Електроніки, автоматизації та метрології.

Чумак Анастасія

Голова студентської ради факультету Електроніки, автоматизації та метрології

Студентська рада ФЕАМ– це орган самоуправління на факультеті, що здійснює активну діяльність, організацію, зв’язок, захист, та має ще безліч обов’язків.

Але якщо казати простими словами…

Студентська рада ФЕАМ  – об’єднання. Об’єднання усіх студентів, усіх ідей та напрямків мислення.

Студентська рада ФЕАМ  – допомога. Допомога у вирішенні питань з навчального процесу, пошуку інформації щодо діяльності факультету та зв’язку викладачів зі студентами та навпаки.

Студентська рада ФЕАМ  – організація. Це організація івентів, інформаційних штук, ідей у справжні події.

Студентська рада  ФЕАМ – відповідальність. За свої дії, за результат, за достовірність інформації, що передається від адміністрації до студентів, від студентів до адміністрації, від студентів до студентів, від студентів до абітурієнтів.

Студентська рада ФЕАМ  – дружня, натхненна команда, що готова йти вперед.