Танащук Катерина Олександрівна

Проректор з наукової роботи

Працює на посаді проректора з наукової роботи з 2021 р.
Розпочала трудову діяльність у 1993 р. як лаборант науково-дослідної лабораторії Одеського науково-дослідного інститут зв’язку, у 1998 р. закінчила Українську державну академію зв’язку ім. О.С. Попова за спеціальністю «Економіка підприємства» з відзнакою. До 2009 р. (11 років) працювала на посадах від викладача-стажера до доцента кафедри та начальника науково-дослідної частини ОНАЗ ім. О.С. Попова. З березня 2015 р. до липня 2020 р. працювала на посадах професора, доцента, провідного наукового співробітника кафедри Одеського національного політехнічного університету.
У 2002 році захистила кандидатську дисертацію, в 2004 р. присвоєно наукове звання доцента кафедри менеджменту та маркетингу ОНАЗ ім. О.С. Попова, в 2019 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: «Теоретико-методологічні засади державного регулювання тарифоутворення в сфері телекомунікацій»
З 2000 року була членом робочих груп Державного комітету зв’язку та інформатизації, Міністерства транспорту та зв’язку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку та інформатизації України, з 2013 р. є членом Правління ВГО «Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України», з 2015 р. – член Всесвітньої організації «Інтернет спільнота» (ISOC), з 2020 р. співзасновник ГО «Українське відділення всесвітньої інтернет спільноти» (UKRAINIAN BRANCH OF THE WORLD INTERNET COMMUNITY)
Має нагороди:
− Лауреат Премії Кабінету Міністрів України За внесок молоді в розбудову держави, Постанова Кабінету Міністрів України від 25 червня 2001 р. № 703,
− Нагрудний знак «Почесний зв’язківець України», Наказ Мінтрансзв’язку від 15.06.2006р. № 560,
− Почесні грамоти Голови Одеської обласної державної адміністрації за вагомі наукові здобутки, значний особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки та багаторічну плідну працю.
Має сертифікати: Cisco Systems ICND, Міжнародного союзу електрозв’язку (ITU) Center of Excellence, Всесвітнього поштового союзу (UPU), ООН, TeleManagment Forum (e-TOM, SID and others NGOSS elements), «Digital Future: Blended Learning», Цифрові держслужбовці, Регіональна цифрова трансформація та інш.
Автор та співавтор понад 70 наукових праць.