Зустріч ректора ДУІТЗ з міністром освіти України

6 липня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Одесу  та провів зустріч із ректорами вищих навчальних закладів регіону. Обговорювалися питання  вступної кампанії під час воєнного стану, підготовки до нового навчального року, форматів організації освітнього процесу, створення безпечних умов для студентів і викладачів.

«Освітній процес планується розпочати у традиційному форматі 1 вересня. Однак остаточне рішення буде залежати виключно від безпекової ситуації та після висновків спецкомісії у відповідному акті закладу щодо готовності розпочати навчальний рік в очному режимі. Попри складний час, українська освіта живе, розвивається, створюються нові можливості для навчання. Дякую освітянам за кропітку роботу і відданість своїй справі», – наголосив Міністр.

«Одеський державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку розпочав вступну кампанію. Ми пропонуємо нашим майбутнім студентам опанувати  найактуальніші  спеціальності сьогодення, адже реалії сучасного життя вимагають цифрової грамотності від всіх категорій населення. Стати фаховим спеціалістом сучасних аналогових і цифрових систем та мереж зв’язку, розробляти програмне забезпечення, опанувати всі тонкощі кібербезпеки, опанувати «інформаційний» менеджмент та багато іншого можна в стінах нашого університету», – відзначив ректор ОДУІТЗ Олександр Назаренко.

За словами ректора, паралельно до вступної кампанії йде процес оптимізації навчальних корпусів та об’єктів соціальної інфраструктури. Одне з головних питань – готовність наших гуртожитків до якісного проживання студентів.