ДУІТЗ отримав від компанії Ajax Systems комплект сучасного охоронного обладнання

изображение_2024-01-28_223717687
Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку отримав від нашого партнера, компанії Ajax Systems (найбільший виробник систем безпеки в Європі) комплект сучасного обладнання, а саме: гібридну централь Hub Hybrid, бездротові пристрої Jeweller та дротові пристрої лінійки Fibra. Обладнання буде використовуватися в лабораторії технічних засобів охорони кафедри кібербезпеки та захисту інформації Університету. Ajax – титулована система безпеки. І дуже добре, що студенти ДУІТЗ мають можливість дізнатися на етапі навчання про нове – протоколи Jeweller та Wings, особливості монтажу, автономність, методи протидії саботажу, компонентний склад екосистеми Ajax тощо. А ще – попрацювати на обладнанні й отримати практичні навички. Раді співпраці та готові з максимальною ефективністю використовувати отриману можливість!