ДУІТЗ посилює співробітництво із Освітнім фондом «KeepSolid»

изображение_2024-01-28_185023046
  29 березня 2023 року Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку та український Овітній фонд «KeepSolid» підписали меморандум про продовження співпраці. Документ скріпили підписами ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко та керівник проєктів, директор Освітнього фонду «KeepSolid» Віктор Яценко. У межах подальшої співпраці «KeepSolid» пропонує надати студентам практичні навички організації командної і проєктної роботи, а також дати можливість їм розробляти та представляти свої IT-продукти для подальшого працевлаштування. Варто зазначити, що головною метою діяльності Фонду є поліпшення рівня життя в Україні шляхом підвищення рівня IT-освіти та підготовки спеціалістів, здатних створювати передові IT-продукти. Окрім досвіду створення програм для студентів, за ці роки «KeepSolid» набула й розуміння обмеженості програм, спрямованих лише на відбір найкращих студентів.