Університет підписав меморандум про співпрацю з компанією VIATEC

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку підписав меморандум про співпрацю з одним із лідерів ринку систем безпеки України – компанією VIATEC. Співпраця ДУІТЗ і VIATEC – це про можливість формування культури безпеки особистості та держави, де в основі стоять компетенції студентів та їхні практичні навички. VIATEC – компанія з 15-річним досвідом постачання на ринок України передового обладнання та ПЗ для організації систем безпеки, дистриб’ютор технологічних рішень для відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу з національним масштабом у 9 філій. VIATEC – це Hikvision, Dahua, AGM, Ruijie, Mikrotik, Ajax, U-PROX, Tiras, Ezviz та багато інших сучасних брендів. VIATEC – це свіжий погляд та матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу бакалаврів та магістрів ДУІТЗ за спеціальністю 125 Кібербезпека. Діалог освіти з бізнесом, лідерами профільних сфер, їхньою експертною думкою й розумінням ринку завжди дає нові можливості. Часто для обох сторін у результаті досягнення синергетичного ефекту народжуються ідеї та функції, яких не закладали на початку проєкту. Ми це розуміємо, цінуємо і продовжуємо послідовну роботу з партнерами!