Вітаємо з перемогою у XII Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Щиро вітаємо студентку 2 курсу факультету Бізнесу та соціальних комунікацій Богачук Анастасію, підготовлену кафедрою лінгвістичної підготовки (зав. кафедрою доц. Завалевська О.В.), яка посіла ІІІ місце на обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед закладів вищої освіти міста Одеси та області.

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Пишаємось та бажаємо Анастасії успіху й перемоги на фінальному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який відбудеться у лютому 2022 року!

Протокол результатів проведення ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2021 року можна переглянути за покликанням