Привітання ректора зі Святом – Днем захисників і захисниць України

Шановні друзі!

Сьогодні, в християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, наші громадяни святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.
14 жовтня дуже символічна дата для кожного з нас, особливо зараз, в час боротьби за існування української держави. Сьогоднішні захисники та захисниці країни, як наші пращури зі зброєю в руках виборюють для нас мир та майбутнє, можливість жити і творити у вільній та незалежній державі.
Сьогодні я особливо хочу привітати наших викладачів та студентів, які відтермінували до мирного часу підручники, дослідження та наукові праці і зі зброєю в руках захищають нашу країну.
Також хочу поздоровити наших кіберспеціалістів, які від початку війни працюють в кіберзагонах, відбивають навалу ворога в інтернет просторі.

Вірю в Перемогу нашого народу!
Зі святом вас, захисники та захисниці!