Засідання 77-ї Науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ДУІТЗ Секції 8

22 грудна 2022 р. у змішаному режимі (з використанням аудіовізуальної комп’ютерної програми онлайн-конференції ZООМ.ua) відбулося пленарне засідання 77-ї Науково-технічної конференція професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів ДУІТЗ та Секції 8. Цифрова економіка та цифровий бізнес.
Декан факультету бізнесу та соціальних комунікацій проф. Олена Чукурна привітала учасників конференції та виступила із пленарною доповіддю.
На секційному засідання було заслухано доповідав науково-педагогічних працівників та студентів. Серед іншого, було розглянуто такі доповіді на актуальні теми:
д.е.н., проф. Орлов В.М., Федосенко Є.О. Управління ефективністю діяльності підприємства в умовах цифрового бізнесу.
Кошельник К.О. Інвестування як засіб підвищення ефективності діяльності корпорацій.
д.е.н., проф. Князєва О.А., Ляшенко В.О. Розвиток сучасних цифрових послуг в умовах військових дій.
Учасники конференції наголосили на важливості проведення наукових досліджень, на зважаючи на важкі часи, оскільки наука та її розвиток є запорукою сталого зростання економіки країни у післявоєнні часи.