Новорічний кіновечір для студентства

Навчально-науковий центр виховної роботи університету не чекає особливих подій, то ж і створює атмосферу чогось нового у будь-який день. Так, один з вечорів 21 грудня 2022 року став незвичайним урочистим передноворічним кіновечором для студентів університету і коледжів, куди запрошувались усі охочі.
Подія проходила в святково прикрашеній залі. Магічна та чаруюча новорічна фотозона залишила пам’ятні фото на довгу згадку.
Кіновечір для студентства пройшов в теплій, дружній атмосфері. Танцювальна музика, караоке, настільні ігри створили дружні майданчики студентів за інтересами спілкування.
Щиро дякуємо голові студентської профспілки університету Анастасії Склярук та Людмилі Гальчинській за матеріальну підтримку студентського свята та смаколики до різдвяного столу.