Нагородження переможців конкурсу до Дня закоханих

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. В Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку пройшла низка загальноуніверситетських заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашена фотозона холу університету вже при вході всім задавала піднесеного настрою. До Дня закоханих в університеті було проведено фотоконкурс серед студентських закоханих пар на тему «Кохання – це…». За результатами глядацьких симпатій та позитивних коментарів були визначені студентські пари-переможці, які від ректора ДУІТЗ Олександра Назаренка отримали подарунки 14 лютого. Щиро дякуємо ректорату та голові профспілки Людмилі Гальчинській за матеріальну підтримку та фонд подарунків. Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм університетська родина ДУІТЗ відзначила День святого Валентина. Вітаємо зі святом! Бажаємо всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!