Світ мов – світ людей» інформаційна година студентам-журналістам

Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day), проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року, відзначається щорічно 21 лютого з метою сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності. З нагоди цієї важливої для суспільства події, з огляду на те, що мови є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального і духовного спадку, у відділі літератури іноземними мовами Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського було проведено інформаційну годину «Світ мов – світ людей» за участю молоді – студентів спеціальності «061-журналістика» та Тетяни Федорівни Коляди-Березовської – науковиці, доцентки кафедри педагогіки, психології та лінгводидактики Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Присутні із зацікавленістю слухали про досвід роботи студентського наукового гуртка «Рідна мова моя», мета якого — компаративні дослідження особливостей як рідної мови (китайської, арабської, турецької, фарсі), так і української.