Студенти Університету почали підготовку до отримання міжнародного сертифіката компанії R&M

Розпочалась практична підготовка найкращих студентів ДУІТЗ до складання іспиту для отримання  міжнародного сертифіката компанії R&M, лідера у сфері структурованих кабельних систем.
Щороку кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем разом з партнером Університету – компанією «Сінергія», яка є офіційним представником швейцарської компанії R&M, проводить сертифікацію найкращих студентів ДУІТЗ, які вивчають предмет «Структуровані кабельні системи».
Варто зазначити, що компанія R&M має 18 дочірніх підприємств, виробляє і реалізовує свою продукцію на національному та міжнародних ринках у більш ніж 100 країнах світу. За сорок років своєї діяльності компанія стала провідним світовим виробником у сфері інформаційних технологій і техніки зв’язку. Сьогодні R&M є володаркою цілого ряду патентів на технології, які не мають аналогів у світі, та відома як підприємство з високим технічним і технологічним рівнем, що підтверджується всесвітньо визнаним міжнародним сертифікатом якості ISO 9001.

изображение_2024-01-28_134907751
изображение_2024-01-28_134927499