Олександр Назаренко: Історія нашого Університету – це кроки до підготовки космічної ери

Сьогодні, 12 квітня, відзначається Міжнародний день космонавтики та авіації й День працівників ракетно-космічної галузі.
«Саме в цей день, 1961 року, відбувся перший політ людини у космос. Керував ним Сергій Корольов, який народився і прожив третину життя в Житомирі. Навряд чи у вас є багато знайомих космонавтів чи пілотів. Але у нас усіх є одне спільне місце, що навіки пов’язане з розвитком космонавтики.
Так, це наш рідний Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку.
Нагадаю, що університет було створено 2020 року на базі славетних Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова (ОНАЗ) та Одеської державної академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ).
Історія розвитку нашого закладу вищої освіти – це кроки до підготовки ери космонавтики.
Саме у нас була вихована плеяда видатних науковців, інженерів, винахідників, які працювали та працюють у космонавтиці.
Сучасна історія вишу сповнена нових імен, проєктів, викликів. Університет підтримує зв’язки з провідними компаніями і державними установами, які працюють у галузі ІТ. Наші випускники успішно працюють у проєктних та конструкторських організаціях, військових та спеціальних службах. Вони захищають не тільки територію країни, але й кіберпростір.
Як і 100 років тому, погляди наших науковців-викладачів та студентів спрямовані у майбутнє.
Бажаю нашим випускникам, студентам, абітурієнтам – творити, мріяти, діяти та вірити у себе!
І йти до своєї мети крізь терни – до зірок!
Per aspera ad astra!» — зазначив Олександр Назаренко