У ДУІТЗ на кафедрі економіки та цифрового бізнесу відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

27 червня в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку на кафедрі екакономіки та цифрового бізнесу відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів. Студенти продемонстрували свої знання, вміння та досягнення, які вони отримали протягом своєї навчальної програми.

Упродовж довгого часу студенти працювали над своїми проєктами: провели численні дослідження, аналізували дані, розробляли нові методи й інструменти, знаходили вирішення різних проблем, пов’язаних зі своїми спеціалізаціями.

Захист робіт відбувся перед комісією, у складі якої були викладачі та експерти у відповідних галузях. Студенти представили свої роботи, розказали про основні результати власних досліджень, аргументували висновки й рекомендації щодо роботи. Також вони продемонстрували своє вміння відповідати на запитання й висловлюватися аргументовано та переконливо під час захисту кваліфікаційних робіт.

Комісія оцінила роботи студентів, а також надала їм рекомендації для подальшого розвитку та професійного зростання.

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів – це час радості, успіхів та нагородження за важку працю. Це також момент рясних побажань і перспектив для майбутньої кар’єри випускників.

Щиро вітаємо наших студентів і бажаємо їм великих досягнень у професійній діяльності!