У складі ДУІТЗ є 2 відокремлені структурні підрозділи

1. Фаховий коледж зв’язку та інформатизації

Історія цього коледжу ДУІТЗ  розпочалася ще в 1900 р., коли в Одесі було відкрито Вищі курси телеграфних механіків. У 2003 р. було створено технікум зв’язку та інформатизації, а у
2007 р. його реорганізовано в коледж зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова.

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України «Про утворення ДУІТЗ» 9 листопада 2020 р. цей коледж був перейменований на Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж зв’язку та інформатизації ДУІТЗ».

2. Фаховий коледж вимірювань

Історія цього коледжу починається з 2 вересня 1945 р., коли було створено Одеський технікум вимірювань. Пізніше на його базі було утворено Одеський коледж стандартизації, метрології та сертифікації.
У 2007 р. у структурі цього інституту створено коледж Одеського державного інституту вимірювальної техніки.

1. Фаховий коледж зв’язку та інформатизації
2. Фаховий коледж вимірювань