Лабораторія технічних засобів охорони та захисту інформації

На кафедрі кібербезпеки та технічного захисту інформації ДУІТЗ існує навчальна лабораторія технічних засобів охорони та захисту інформації.
Лабораторію облаштовано кількома автоматизованими системами відеоспостереження й пожежної безпеки, які надали великі компанії-виробники.
Основними напрямами діяльності лабораторії є відеоспостереження: сучасні системи відеоаналітики, охоронно-пожежна сигналізація, а також перевірка приміщень за допомогою комплексу АКОР.
Крім того, лабораторію оснащено стендом з адресної системи пожежної сигналізації від компанії «‎TIRAS Technologies»‎. Також є навчальний стенд новітньої системи сейсмічної охорони периметра від представників Одеської компанії «‎Гофер»‎.

Щороку лабораторія технічних засобів охорони та захисту інформації поповнюється новим обладнанням. ДУІТЗ уже планує подальші кроки для того, щоб лабораторія стала більш динамічною, масштабувалась і розширювала кількість представлених брендів.