ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Наші спортменки посіли 1 місце у X літніх Всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури і спорту

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку щиро вітає старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту ДУІТЗ Поліну Шандицеву, яка разом зі своєю командою посіла 1 місце в категоріях 35+ та 45+ у X літніх Всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури і спорту. Змагання відбулися на пам’ять М. М. Баки, голови Ради ветеранів фізичної культури і спорту України.

Змагання з баскетболу проходили з 17 до 20 серпня 2023 року на Закарпатті. У них брали участь команди з різних міст України. Ігри відбулися між жіночими та чоловічими командами різних вікових катерогій: 35+, 45+, 50+, 55+, 65+.

Підготовка команд до змагань відбувалась на базі 2 закладів: спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву імені Б.Д. Літвака та Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.

Наприкінці ігор Одеська жіноча команда, у складі якої була Поліна Шандицева, виборола кубок і медаль за 1 місце.

ДУІТЗ пишається успіхами своїх викладачів!