2 вересня – День народження міста Одеси

2 вересня одесити відзначають день народження свого міста-героя, «Перлини Чорного моря» та столиці гумору – Одеси. Сьогодні їй виповнюється 229 років.

Одеса змінюється з кожним роком і набуває нового вигляду. Разом з цим їй вдалося зберегти свою неповторність.
Це затишне, добре, гостинне місто, про яке говорять завжди теплі та сердечні слова. Одеса постійно приваблювало талановитих художників та музикантів, мільйони туристів.

З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну одесити зі зброєю в руках пішли відстоювати незалежність нашої країни та її територіальну цілісність. Захищати волю, яка завжди була нашою найвищою цінністю.

Сьогодні ДУІТЗ вітає всіх одеситів з Днем міста та бажає кожному з Вас безліч щасливих моментів, добробуту, успіхів,  процвітання в нашому вічно квітучому місті, а головне – миру. Нехай одеський колорит наповнить яскравими фарбами серця, а морський бриз подарує відчуття затишку.