9 вересня – День фізичної культури і спорту

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального добробуту.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників та спортсменів.
Офіційно воно було започатковано в 1994 році.

Метою свята є підтримка ініціативи фізкультурних і спортивних організацій.
У цю дату проводять різні заходи, орієнтовані на підтримку здоров’я тіла й духу.

У нашому університеті також особливу увагу приділяють фізичній активності. У ДУІТЗ працюють багато різних спортивних секцій та танцювальний колектив, які можуть регулярно відвідувати студенти і співробітники.

Студенти й викладачі ДУІТЗ постійно беруть участь у різних спортивних змаганнях та посідають призові місця.

Вітаємо наших спортсменів із цих святом і бажаємо фізичного здоров’я та краси, спортивних і життєвих перемог, плідної праці, успіхів у всіх звершеннях та миру!