Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку долучився до благодійної акції  «Смілива гривня», створеної Нацбанком України. Протягом наступних трьох місяців, з 4 вересня до 30 листопада 2023 року, в нашому закладі й усією Україною триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби ЗСУ.

Благодійна акція «Смілива гривня» насамперед спрямована на дітей та молодь.

Як долучитися до акції?

З 4 вересня до 30 листопада 2023 року кожен зможе долучитися до акції: зібрати монети і принести їх до відділень банків-партнерів – АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ» – не лише в Києві, але майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки.

Адреси відділень банків-партнерів акції, в яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Давайте разом посилювати наше військових кожною монеткою!