Марафон «Подорож країною, єдиною Україною»

20 вересня 2023 року в парку ім. Шевченка м. Одеса проведено марафон «Подорож країною, єдиною Україною». Студенти ДУІТЗ спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Романенко Д.О. та Нєдєлєв В. О. взяли участь у проведеному забігу.

Захід організовано Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки за ініціативи та підтримки Президента України.

Студентський спорт – це основна складова розвитку молоді, її гарту як фізичного, так і духовного, виховання патріотичної, сильної, незламної та непереможної нації.

Учора понад 80 студентів з закладів вищої та фахової передвищої освіти області зібралися разом, щоб взяти участь у флешмобі, активній руханці та студентському марафоні під назвою «Подорож країною, єдиною Україною».

Початковою точкою забігу в Одесі стала територія біля стадіону «Чорноморець», а кінцевою – пляж «Дельфін».

ДУІТЗ пишається своїми студентами!