Наші студенти взяли участь в змаганнях з пляжного волейболу

26-27 вересня 2023 року на березі Чорного моря, а саме на 13 станції Великого Фонтану, під час XXXII обласних студентських ігор відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловіків і жінок. Захід було проведено завдяки спільній плідній праці Одеського обласного комітету (філії) з фізичного виховання та спорту МОН України й закладів освіти. Студенти ДУІТЗ під керівництвом старшого викладача кафедри ФКІС Децик Тетяни Едуардівни взяли участь у цьому заході. У змаганнях серед чоловіків від ДУІТЗ активну участь узяли 2 команди: 1. Степанюк Богдан (фаховий коледж зв’язку та інформатизації, спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» – 3.1) і Баранецький Євген (106 дн.); 2. Каралійський Михайло (315 ат. фаховий коледж вимірювань) і Схеперс Тимофій (207 ел.). У змаганнях серед жінок від ДУІТЗ грала 1 команда у складі: Назарук Ксенія (206 дн.) і Томчак Аліна (спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» –1.1).

ДУІТЗ пишається своїми студентами!