Наші студенти отримали дипломи Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент»

изображение_2024-01-28_165645492

27-29 вересня 2023 рок на базі кафедри менеджменту та маркетингу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
На конкурс було представлено 90 кваліфікаційних робіт за першим (бакалаврським) рівнем та близько 70 кваліфікаційних робіт за другим (магістерським) рівнем.
Широка географія конкурсу дозволила охопити всі провідні наукові школи менеджменту нашої країни.
Лауреатами конкурсу кваліфікаційних робіт стали учасники з усіх регіонів України, а саме:  Національний університет «Львівська політехніка», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Луцький національний технічний університет, Одеський державний аграрний університет, Харківській національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Західноукраїнський національний університет, Національний авіаційний університет, Національний університет харчових технологій, Національний університет «Одеська політехніка», Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Одеський національний морський університет, Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Ю. Бугая (МНТУ), Уманський національний університет садівництва, Миколаївський національний аграрний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Херсонський державний агроекономічний університет, Херсонський державний університет, Центральноукраїнський національний технічний університет, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Національна академія національної гвардії України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний університет «Запорізька політехніка», Державний біотехнологічний  університет, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку, Херсонський національний технічний університет.
Всі учасники та лауреати конкурсу продемонстрували високий рівень підготовки, обізнаності  фаховій та предметній сфері дослідження та надзвичайно високий рівень подання матеріалів дослідження.
Здобувачі вищої освіти Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент». За першим (бакалаврським) Диплом лауреата І ступеня отримала Сноз Олеся (науковий керівник: д.е.н., проф. Чукурна Олена Павлівна), Диплом лауреата ІІ ступеня отримала Реклицька Алла (науковий керівник: к.е.н, доц. Тардаскіна Тетяна Миколаївна).
За другим (магістерським) рівнем Диплом лауреата І ступеня отримала Балабан Христина (науковий керівник: д.е.н., проф. Бабенко Віталіна Олексіївна) та Диплом лауреата ІІІ ступеня отримав Осіюк Максим (науковий керівник: д.е.н., проф. Станіславик Олена В’ячеславівна).

Щиро Вітаємо переможців та наукових керівників!