Нашим студентам розповіли про соціально-демографічний профіль мешканців Одеси

7 жовтня для студентів перших курсів і викладачів факультету бізнесу та соціальних комунікацій відбулася виїзна лекція з дисципліни «Соціологія».
На лекції були присутні студенти різних спеціальностей: 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 073 «Менеджмент», 061 «Журналістика», 053 «Психологія».

Тема лекції: «Соціально-демографічний профіль мешканців Одеси: історичний ракурс».

Захід було проведено у форматі пішохідної екскурсії історичним центром міста.
Студенти та викладачі дізналися про соціально-культурний портрет типового мешканця Одеси, починаючи з дати заснування міста. Також усі присутні ознайомились з різними історичними періодами Одеси, дізналися про видатних діячів, які сприяли розвитку міста.

Зустріч була дуже цікавою.
Усі присутні із захватом слухали неймовірні факти про Одесу й наших відомих містян.