ДУІТЗ та СІДКОН активізують партнерські відносини

Кілька років тому до ДУІТЗ завітав наш випускник Юрій Когут. Наприкінці 70-х Юрій Іванович закінчив Одеський електротехнічний інститут зв’язку, де навчався на радіофакультеті. Знаходячись з робочим візитом в Одесі на виставці, він завітав до рідної Alma mater на вулицю Кузнечну, 1. Зараз Ю.І.Когут – керівник консалтингової компанії «СІДКОН», яка є одним з лідерів на українському ринку надання послуг із забезпечення безпеки бізнесу. Найперше Юрій Іванович відвідав бібліотеку університету і подарував книги від авторського колективу компанії. Сьогодні ДУІТЗ та СІДКОН – партнери! Один із пунктів плану – зробити книги доступнішими там, де вони особливо потрібні. Тільки для працівників та студентів ДУІТЗ діє знижка на всі книги компанії SIDCON – 15% за промокодом ДУІТЗ. Щодо консультування й замовлень книг – телефонуйте або пишіть представнику компанії, заст. директора компанії СІДКОН Олені Ткаченко за номером (050) 417 99 39.

Знання – сила! Будьте сильними, читайте книги!