Наші студенти відвідали цікаву лекцію від компанії «Делойт»

11 жовтня в ДУІТЗ відбулася гостьова лекція для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» та 051 «Економіка» з представниками компанії «Делойт». Спікери гостьової лекції: • Анна Білик – старша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця «Делойт»; • Вікторія Шевлюк – молодша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця «Делойт». Тема: «Розпочни свою історію з «Делойт»: поради для успішного проходження співбесіди в міжнародну компанію». У лекції взяли участь 55 учасників: студенти й викладачі. Студенти отримали поради для успішного проходження співбесіди та майбутнього працевлаштування в компанію «Делойт», розглянули особливості діяльності компанії, а також поставили запитання спікерам. Детальніше з можливостями для студентів від «Делойт» можна ознайомитися на сайті компанії Переходьте за посиланням і спробуйте щось цікаве для себе!