Приєднуйтесь до просвітницької лекції від Макса Зубенка

Тема: “Не робіть як я: як уникнути типових помилок студента під час та після навчання”
Лектор: Макс Зубенко, випускник ДУІТЗ (ОНАЗ ім. О.С.Попова) 2018 року й експерт з діджиталу в міжнародній софтверній компанії.
Основні моменти лекції:
Практичні поради й інсайти для оптимізації студентського життя
Знання та розвиток навичок у реаліях сучасних професій
Створення ефективних резюме та підготовка до співбесід
Сесія питань до спікера для обговорення питань про професійне життя після університету
Особисті історії із реальними прикладами
Хто такий Макс Зубенко:
Навчаючись у виші, Макс отримав грант від МЗС Німеччини у 2016 році та відвідав Берлін у складі української студентської делегації, щоб перейняти політичний, економічний та менеджерський досвід.
Керував маркетинговими відділами у чотирьох компаніях, займається маркетингом з 2014 року, проконсультував понад 200 проєктів у США та Європі.
Розробляв маркетингові стратегії для різних секторів, включаючи хардверні продукти, SaaS та стартапи на різних етапах інвестування.
Презентував український акустичний стартап і виграв право участі у всесвітній виставці CES у Лас Вегасі, брав участь з цим стартапом у виставці IFA в Берліні.
Як викладач курсу діджитал-маркетингу у шведсько-українській IT-школі Beetroot Academy, Макс Зубенко випустив 4 українських і 1 шведську групу студентів, допоміг багатьом з них з працевлаштуванням.

Коли: 17.10.23, вівторок, о 15:00 Де: Головний навчальний корпус ДУІТЗ, аудиторія 223.
Не пропустіть цю можливість отримати цінні знання та практичні поради для якісних змін у вашому студентському та післястудентському житті.
Кількість місць обмежена!
Для підтвердження участі пройдіть попередню реєстрацію за посиланням та отримайте можливість отримати додаткові матеріали після заходу!